![У Черкаському сформовано навчальний батальйон](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjzMDzeCpDgjazUfLFWVlGOp0WOZmVXWK_mkGXzx_iZJdvyaxWbbhr-CqKTyMe6Ik83ZPyAqwIp9K43ECQJXDPC85WvaRpDF1cHj85wc7vqM_yuMdOTIw0pDaiisi1cXcPk6wm7sf_rgVk/s1600/578.webp)
Про це повідомляє Український мілітарний портал .
Батальйон призначений акумулювати та передавати досвід частинам, що прибувають на полігон для відновлення боєздатності. Серед інструкторів батальйону фахівці з вогневої підготовки, тактичної медицини, зв’язку, топографії, інженерної та тактичної підготовки.
«Коли бригада виходить на відновлення боєздатності, наші інструктори проводять з військовослужбовцями заняття з удосконалення навичок за кожною з дисциплін з урахуванням досвіду та стандартів, які нам передали британці», – зазначив командир навчального батальйону 239-го загальновійськового полігона майор Половний.
Крім того, наразі сім інструкторів з батальйону працюють із британськими інструкторами, що проводять місячний курс з індивідуальної підготовки в межах місії Orbital для 150 військовослужбовців з усієї України. По завершенню курсу 150 військовослужбовців з усіх оперативних командувань ЗСУ поширять здобуті навички у війська як інструктори навчальних батальйонів і фахівці з бойової підготовки окремих військових частин.