![Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1gS43r0i5_JCnHUb-6NsPBgzJkHhyphenhyphenNK_gse77n6P5cP6X6Rp4Ev8ZEhTv09P4ThGqh-tQ3NNpW4HgW4Que0qkq7rfClSkFAsp8cop7xxnjTBGqUs5XT_KYY0OCqoGgnX7AnE-LJM3sqI/s1600/578.jpg)
За планом навчань український взвод позначення дій противника від Міжнародного центру миротворчості та безпеки (на БМП-1) гратиме за «поганих хлопців» – діятиме у складі американського батальйону OPFOR. Водночас підрозділ Сил спецоперацій та рота 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу виступатимуть за протилежну сторону – сили BLUEFOR («хороших хлопців»). Рота нещодавно повернулась з району проведення операції Об'єднаих сил (ООС), де протягом 9 місяців виконували бойові завдання з протидії російським окупантам на донецькому напрямку.
— Механізована рота укомплектована БМП-2, а також має придані зенітне та розвідувальне відділення. Діятимемо у складі танкового батальйону ЗС США з виконанням завдань, які безпосередньо полягатимуть у веденні розвідки та наступальних та оборонних дій тощо, – зазначив командир роти старший лейтенант Вадим Черній.
![Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvwrWybsvNR6JN89UGM-Buc-t7AKo0VWSezZ18_Ma6jQtGYhiU7fg-s1tbaAe2QQb6mOUNdmSZBtOeTPf0ur4g7ncGvZ2qCoKGLmBzlCxppDJrfLWHZqUEixjwqTzvhMkug8tC8qtUfvo/s1600/e9b0f6e75c6a4da18fb6eea6b95c25203fa7f8d9.jpg)
![Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWI0QUqnjhnmr9jTK36G32C_TjAtaEoWMpOeyXrCounXF60Fr0upIk0i3tGCjh0U-m0IkRW_K4IeSOY6lGwzLBqRHYLqL4bYRajS6tZCA-WKMt4Js4kttEge92ONAgpD-OKjLOnT3RMvQ/s1600/714b04051fba024c3e15256c010d72857a42cd70.jpg)
![Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhub93ft60W4rSSOrJngJggn6t3zhVQoyPHdvQB5FjECOwKKmE2DCdBx3CJx1RRN4rtKZZ2OjFXDQbXLQuTG4HUpjRT5sIoL26M-nqreSJPwM5CFB1pdD90QNBaYQ4udLE0Ct6Ci-9fxak/s1600/4b2b6d73644bef061e2c4d5a597ff14d2e58b1ff.jpg)
![Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjniyLDRuSK4HfjWgeXpLNlbYyNAaTWyBEOE_wXdX8z2saOVgclyioH9DdfvfPxG76Ku5tVH8eTcgiVaqcJFhBh_G-4EQFc1eKCcj9FWGjEHLy50WjgXtWfYUDHqI4u0VoEvV6g_SBfO5M/s1600/8885ac643fd6a857d76071eb1aa05dec0a3ec9f9.jpg)
![Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjCVgIZgmzkn1Hcyfm3IFlDGK4C0UHxPvXsZKMTcswSNLglbtUrclzCs9CbYbIjlXxvLpcjZ0Sjt-TgJVDP11wc84osti0ff2RXZ7E8e4cNLto52xZseU2_vmdrHe0IL5ycLmD2TUgsGg/s1600/abaf44ea62842f1f4d6f3ec5d165058f40421394.jpg)