Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 31 серпня 2020 р.

Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve

31.08.20
Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve

До навчального центру «Хохенфельс» Сухопутних військ ЗС США, що у Німеччині, прибули підрозділи Збройних Сил України, які братимуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV.

За планом навчань український взвод позначення дій противника від Міжнародного центру миротворчості та безпеки (на БМП-1) гратиме за «поганих хлопців» – діятиме у складі американського батальйону OPFOR. Водночас підрозділ Сил спецоперацій та рота 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу виступатимуть за протилежну сторону – сили BLUEFOR («хороших хлопців»). Рота нещодавно повернулась з району проведення операції Об'єднаих сил (ООС), де протягом 9 місяців виконували бойові завдання з протидії російським окупантам на донецькому напрямку.

— Механізована рота укомплектована БМП-2, а також має придані зенітне та розвідувальне відділення. Діятимемо у складі танкового батальйону ЗС США з виконанням завдань, які безпосередньо полягатимуть у веденні розвідки та наступальних та оборонних дій тощо, – зазначив командир роти старший лейтенант Вадим Черній.

Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve Українці прибули до Німеччини для участі у Combined Resolve