Президент представив нового начальника Головного управління розвідки

Президент представив начальника Головного управління розвідки

Воєнна розвідка України має вдосконалити аналітичну діяльність, посилити стратегічну й оперативну роботу та завжди бути на крок попереду від наших ворогів.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час представлення новопризначеного начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова.

Також Володимир Зеленський наголосив на важливості опрацювання нової Національної розвідувальної програми на 2021-2025 роки.

У ній обов’язково мають бути закріплені ключові речі: це оснащення підрозділів сучасним озброєнням та технікою, перехід на стандарти НАТО у питаннях збору, обробки й надання розвідувальної інформації, запровадження сучасних підходів у підготовці особового складу

Він звернув увагу на важливість відродження бойового духу української воєнної розвідки.

Я щиро бажаю й особисто вам, і всім вашим підлеглим гідно продовжувати славетні традиції українського війська та розвідки

Кирило Буданов зауважив, що перед Україною постали такі виклики, як посилення впливу гібридних війн, глобальна дезінформація та наявність ворога на нашій землі.

Сьогодні перед воєнною розвідкою України стоять такі завдання. Це збільшення впливу розвідки у сфері міжнародних відносин, повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Автономної Республіки Крим і відновлення справедливості відносно осіб, які принесли війну на нашу Батьківщину

Нагадаємо, що у 2019 році на життя Кирила Буланова був скоєний невдалий замах. Так, 4 квітня 2019 року, автомобіль Chevrolet Evanda Буданова підірвав росіянин з документами на ім’я Олексія Ломака. Але встановлений вибуховий пристрій здетонував передчасно і постраждав лише сам підривник, якій отримав важкі поранення.