Великобританія допоможе підвищити бойовий потенціал ВМСУ

Великобританія допоможе підвищити бойовий потенціал ВМСУ

Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії допоможе Україні у розвитку спроможностей та підвищенні бойового потенціалу Військово-Морських Сил.

Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран під час спільного брифінгу з державним секретарем з питань оборони Сполученого Королівства Беном Воллесом, який перебуває в Україні з офіційним візитом

Сьогодні ми провели плідні та результативні переговори. Основну увагу було приділено обговоренню актуальних питань, що становлять взаємний інтерес. А саме оцінці безпекової ситуації на Сході України та в Азово-Чорноморському регіоні, тенденціям і перспективам її розвитку та шляхам реагування на загрози, що виникають. Ми також обговорили стан та перспективи імплементації завдань оборонної реформи, питання євроатлантичної інтеграції, в контексті максимального використання нових інструментів оборонного та військового співробітництва, які отримала Україна з набуттям статусу партнера НАТО з розширеними можливостями. Також виокремили пріоритети українсько-британського оборонного співробітництва, де ключове місце посідає питання розвитку спроможностей та підвищення бойового потенціалу ВМС ЗС України за участі Великої Британії
– повідомив міністр оборони Андрій Таран.

Міністр наголосив, що всі обговорені питання та досягнуті домовленості спрямовані на зміцнення безпеки та обороноздатності України, підвищення оперативних та бойових спроможностей іі Збройних Сил, забезпечення миру та добробуту українських громадян.

Нагадаємо, що сьогодні, 18 серпня, в рамках офіційного візиту в Україну, делегація Міністерства оборони Великої Британії на чолі з Державним секретарем з питань оборони паном Беном Воллесом відвідала Міністерство оборони України.

Основна мета візиту іноземних партнерів – демонстрація воєнно-політичної підтримки України, вивчення аспектів реалізації двосторонніх домовленостей у контексті розвитку українсько-британського співробітництва в оборонній сфері.