Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 25 серпня 2020 р.

Президент змінив командування Сил спеціальних операцій

25.08.20
Президент змінив командування Сил спеціальних операцій

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з новим командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, ким став генерал-майор Григорій Галаган.

Указ про призначення якого № 358/2020 Глава держави підписав 25 серпня. Іншим указом – № 357/2020 – Володимир Зеленський звільнив з цієї посади Ігоря Луньова.

Раніше Григорій Галаган був першим заступником начальника Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України (ЦСО «А»), а також першим заступником Міністра у справах ветеранів України.

Під час зустрічі президент звернув увагу нового командувача на те, що в умовах дії перемир’я, яке нині триває, змінилися завдання операції Об’єднаних сил.

Буде більше провокацій від проросійських бойовиків, тож і командування, і особовий склад ССО мають більше працювати над їхнім недопущенням і превентивними заходами. Також необхідне впровадження більш агресивних заходів протидії викликам, які постають, – адекватно реагувати на провокаційні дії з боку противника

Серед заходів, яких також має вжити новий командувач ССО, Володимир Зеленський назвав продовження розвитку всіх компонентів Сил спеціальних операцій.

Нагадаємо, що у рамках реформування ССО сформовані повітряний і морський компоненти, а у середньостроковій і довгостроковій перспективі має бути проведено оптимізацію чисельності полків спеціального призначення і переформування їх у Центри спеціального призначення.

Новопризначений командувач ССО запевнив Президента у найголовнішому – якісному виконанні завдань за призначенням у різних умовах, продовженні роботи, спрямованої на розвиток морського та авіаційного компонентів Сил спеціальних операцій.