![Усі частини Сухопутних військ отримають польові спортзали](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhs9VbK8T7mTpfXqCUgg3h6f-etUb5k10u9dtgdeYp4odlP3J-tGLNAxTzIO3KgIWL9k3JLDiPxlYv2eIjHOsd_SUqFkij6uwx1CfYorRJk-vGym4ROIf9BrpPDoKznCzWoWqX6GkgzOKo/s1600/578.webp)
Адже фізична і психологічна готовність до ведення бойових дій є однієї з головних у підготовці військ, повідомляють у Командуванні Сухопутних військ Збройних Сил України.
Польові спортивні зали виконуються у двох модифікаціях – каркасно-тентові і надувні. Наразі польовими спортзалами забезпечено 60% бригад Сухопутних військ ЗСУ. У подальшому планується забезпечення такими спорудами усі військові частини до окремого батальйону.
За відгуками військовослужбовців необхідність у таких польових спорудах є високою, адже їх наявність дає можливість не тільки підтримувати належний фізичний стан військовослужбовців, але й знімати психологічні навантаження.
Служба зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ