Цього року виставка «Зброя та безпека – 2020» не відбудеться

Зброя та безпека – 2020

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2020» та ХII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ» не відбудуться в Києві з 13 по 16 жовтня 2020 року.

Як повідомили організатори, таке рішення було прийнято 25 вересня 2020 під час наради в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, що відбулася з представниками органів виконавчої влади, керівниками підприємств, установ, організацій авіакосмічного, оборонного та безпекового сектору.

Зокрема, під час зазначеної наради, представники МВС, ДСНС, Міноборони, СБУ, ДФС та ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені О.Г Івченка» висловили позицію щодо недоцільності проведення виставкових заходів через поширення респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами наради було запропоновано опрацювати перенесення строків проведення Міжнародної виставки «Зброя та безпека» на травень 2021 року, що стало несподіванкою й для організаторів виставки:

Зі свого боку хочемо запевнити, що для нас це така сама несподіванка, як і для Вас з огляду на попереднє рішення Міжвідомчої комісії ВТС та ЕК від 14.09.2020 про доцільність проведення виставки у раніше анонсовані терміни. Усі підготовчі роботи перебували на завершальному етапі, ми знаходилися у стані повної бойової готовності, а у цей час по всій Україні проводяться масові бізнесові та розважальні заходи, в тому числі і виставки, починаючи з липня.

Нагадаємо, що раніше Ukrainian Military Pages повідомляли, які іноземні компанії підтвердили свою участь у виставці «Зброя та Безпека – 2020».

Зброя та безпека – 2020