![Індонезійська делегація відвідала НВО Практика](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_pgfAMtWfaj_e5IUPAkXPFXFCBwMjKTuU00vQRLraj7HpE8OgGmCgPz_MyJ6om5pOStEc6vBv52NZga7KRGvW8FzJ8nzfYZDwCQWZOY_YeHIQOYIsvqNW8EolhPjjeOeQ3ck9GJndgHc/s1600/578.jpg)
Індонезійські партнери ознайомилася із виробничими потужностями українського підприємства та останніми розробками військової техніки, зокрема високо оцінили якість та технічні характеристики багатоцільового бронеавтомобіля «Козак-2М».
Делегацію очолювали Віце-маршал повітряних сил Головного управління сил оборони Міністерства оборони Індонезії Ніколасом Понанг Джавото і високоповажний Посол Республіки Індонезія в Україні Проф. Др. Юдді Кріснанді.
![Індонезійська делегація відвідала НВО Практика](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQ80YfVpikKxI5wXct65h5E2EGil8VbRvhyf1w4y3dpsjnXXBUnF1kEUVBmSnDsZX5SGaNr2JuR-2PxPNpyRzOSMylEcBJOSWxhEVPb5ccLwnq4Noam3o-92wUiMORpYbiEggLwpVmFHA/s1600/1-1.jpg)
Нагадаємо, що того ж дня делегація відвідала компанію «Українська бронетехніка».