![Львівський прикордонний загін отримав кросовери Renault](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3NY-0nauy9tpXrFINxkkjrvPZ1dYjZyYBtz-NmdmYAjZQ2S02-BGYfiXSSqMrm3fOe2gIH9Dz65ZNEFZT77u-Ga4nXC7TBVpvnB45s5jww1broSPHIj_NEXOUT7bMhoZPm_Aixn_DqtM/s0/578.webp)
Чергова партія матеріально-технічної допомоги в рамках проєкту «Удосконалення системи спостереження на українсько-польському кордоні (центральний сектор)» Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014–2020» надійшла прикордонникам львівського загону, 17 вересня.
Цього разу автопарк військової частини 2144 поповнився шістьма патрульними автомобілями підвищеної прохідності Renault Duster, що були дообладнані для несення служби на кордоні.
У Держприкордонслужбі вже нараховується декілька сотень подібних автівок.
Читати також: | Луцький прикордонний загін придбав 8 Renault Duster |