Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 18 жовтня 2020 р.

General Dynamics показала випробування Stryker IM-SHORAD

General Dynamics показала випробування Stryker IM-SHORAD

Виробник Stryker – General Dynamics Land Systems (GDLS), оприлюднив нове відео випробувань системи протиповітряної оборони ближнього радіусу дії – Interim Maneuver-Short-Range Air Defense (IM-SHORAD), проведених разом з армією США на початку цього року.

Опубліковане в Twitter відео демонструє вогневі випробування основного озброєння IM-SHORAD, що включає ракети Hellfire, Stinger та 30-мм гармату, повідомляє Defence Blog.

IM-SHORAD призначений для протидії як безпілотним літальним апаратам так й гелікоптерам і літакам. Озброєння розміщується на платформі Stryker A1, яка забезпечує уніфікацію, економічну ефективність, а також високу мобільність, захист та транспортабельність. Система унікальна тим, що може використовуватись для боротьби з повітряними та наземними цілями.

General Dynamics показала випробування Stryker IM-SHORAD

За два тижні до цього GDLS повідомила про отримання контракту на1,219 млрд дол на виробництво, випробування та поставку систем IM-SHORAD для армії США. Початкове замовлення армії передбачає 28 машин Stryker IM-SHORAD за 230 мільйонів доларів.

General Dynamics показала випробування Stryker IM-SHORAD General Dynamics показала випробування Stryker IM-SHORAD