Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 28 жовтня 2020 р.

Білорусь випробовує роботизований комплекс «Вістл»

Білорусь випробовує роботизований комплекс Вістл

На одному з білоруських військових полігонів пройшли перші польові випробування роботизованого комплексу (РК) «Вістл», розробленого фахівцями ТОВ «БСВТ-нові технології».

Під час випробувань, що відбулись 14-15 жовтня, пройшли перевірку системи управління вогнем та інші бойові можливості безпілотної машини, йдеться у повідомленні Державного військово-промислового комітету (ДВПК) Республіки Білорусь.

РК «Вістл» оснащений пакетом з 18 напрямних для некерованих авіаційних ракет (НАР) типу С-5 і призначений для ведення вогню з місця на дальності до 3000 м по живій силі противника, броньованим і неброньованим цілям. Може використовуватися для підтримки розвідгруп, у міському бою, а також для стрільби з місця по нерухомих цілях.

Дистанційне керування РК «Вістл» на відстані до 5000 м (на відкритій місцевості) дозволяє забезпечити безпеку особового складу при виконанні бойових завдань.

Білорусь випробовує роботизований комплекс Вістл

Оптико-електронна станція, розміщена на незалежній за кутом місця платформі, оснащена телевізійними і телевізійними камерами з різними полями зору, а також лазерним далекоміром, що дозволяє виявляти великі броньовані цілі на відстані понад 3300 м.

Комплекс володіє двома режимами наведення:

  • за координатами (використовується для ураження закритих вогневих цілей);
  • по видимій цілі.

Роботизований комплекс оснащений інтелектуальною системою, яка розраховує кут піднесення, напрямок стрільби, коректуру напрямку та обмеження по кутах ведення вогню. РК здатний визначати власне місце розташування, курс і нахил.

Шасі комплексу забезпечує високу маневреність і прохідність.