![Словаччина подарувала Київському госпіталю три швидких](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg24XZJMgsxHMZnJyOCcc7rFVBqfAEeB9jKl7MW1oVj3UP9hx6DGe9cY_yTqsUGbio1LbMB8SPxyyZS_SpUqDhykxFricYLKutT8FF7DGpLUeta-nlT2PyS_c6FdoDvL77zDV7YvsvZBts/s0/578.webp)
В урочистому заході взяли участь заступник начальника Генштабу ЗС України генерал-лейтенант Павло Зуєв, Надзвичайний і Повноважний посол Словаччини в Україні Марек Шафін, тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил ЗСУ полковник медичної служби Сергій Халік, заступник голови Громадської ради при Міністерстві оборони Петро Гаращук.
Крім трьох авто, презентованих у київському госпіталі, ще два десятки реанімобілів надійдуть у регіональні військово-медичні клінічні центри.
— Це не перша допомога військовим медикам і тим паче не остання, — зазначив голова фонду «Рідне Полісся» В’ячеслав Стасюк. — З перших днів війни допомагаємо захисникам на фронті речовим майном, ліками й різноманітним обладнанням. Незабаром у співпраці зі словацькими друзями підготуємо для медиків країни ще 40 автомобілів швидкої допомоги. Згодом до благодійної допомоги долучаться й наші партнери з Данії. Наступного року плануємо доставити ще близько 100 авто для медиків.
![Словаччина подарувала Київському госпіталю три швидких](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFwwV7ingNgtx-4jLNO-HzgpicE5wpj9wNQdDkDXzc20Q2CCEOPvJbJ6b2JdVfFzHZ_neyAIJc-CY6Khrf-97HWRClSjoUPj4BITG4MhB0c2vBZKg5UxfBqzyCDIGH5DTNs9HAGCf11ug/s1600/90.jpg)
Реанімобілі оснащені мобільними апаратами штучгої вентляції легень (ШВЛ), дефібриляторами, мають надійне кріплення для транспортування пацієнтів,
— Реанімобілі, хоч і пройшли не один десяток тисяч кілометрів дорогами Словаччини, в задовільному стані, — зауважив начальник автослужби госпіталю капітан Юрій Сліпчук. — До експлуатації їх допустять лише після ретельного техогляду, перевірки всіх систем та агрегатів.
![Словаччина подарувала Київському госпіталю три швидких](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizU74lKj6j8ous3u6IZbBqIGSfy3QBLZx-ZGkG_VPpaJk6fIaLN2HCbD6ZSw01uEj889_rkpP8UNO1XhXwUvQdUa0vrLM7L3qaYAMbgCzP54YgFC6FzC8RO-BttAj0bc7-kikZ9tlLda8/s1600/89.jpg)
Читати також: | Як у ЗСУ лікують хворих на COVID: бірками та кількагодинними чергами просто вулиці разом із здоровими |
Використані джерела:
АрміяInform