Керівну посаду в Міноборони продавали за 60 000 доларів

Керівну посаду в Міноборони продавали за 60 000 доларів

Хабар у 60 000 доларів США (1,7 млн грн) запросили за призначення на посаду керівника Головного управління майна та ресурсів Міністерства оборони України.

Корупційне призначення на керівну посаду у Міністерстві оборони попередили співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України, повідомляє її пресслужба.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Києва «підбирала» кандидатів на роботу в Головному управлінні майна та ресурсів Міноборони України. За 60 тисяч доларів США вона запропонувала очолити центральний орган управління відомства колишньому директору одного з державних підприємств. «Вирішити питання» жінка обіцяла через спільників у Міноборони та Мінюсті.

Правоохоронці затримали зловмисницю в Одесі, згідно зі ст. 208 Кримінального кодексу України, під час отримання «авансу» у розмірі 5 тисяч американських доларів.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, утому числі посадовців, причетних до корупційної оборудки.

Операція проводилась Департаментом військової контррозвідки СБ України спільно з ГУ Нацполіції в Одеській області під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у оборонній та військовій сфері Південного регіону.

Керівну посаду в Міноборони продавали за 60 000 доларів