Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 26 листопада 2020 р.

Російська армія отримала пересувні бані

Автор: Олексій Махно
Російська армія отримала пересувні бані

Мотострілецьке з'єднання 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу (ПівдВО) ЗС РФ, що в Ставропольському краї, отримало дві нові пересувні польові лазні ППБ-32 ВУ.

Польова лазня ППБ-32 ВУ призначена для миття особового складу, що знаходиться в польових умовах поза пунктом постійної дислокації. В автономному режимі без дозаправки лазнею можуть скористатися понад 120 чоловік. Екіпаж машини складає 2 особи. Баня експлуатується при температурі навколишнього повітря від -60 до +60 градусів за Цельсієм.

Пересувна лазня може комплектуватися додатковим устаткуванням: наметами каркасними ПК-20, резервуаром для зберігання води РДВ-5000 і модульним пластиковим покриттям.

Російська армія отримала пересувні бані Російська армія отримала пересувні бані Російська армія отримала пересувні бані Російська армія отримала пересувні бані

Нагадаємо, що у Збройних Силах України використовуються мобільний лазне-пральний комплекс (МЛПК), що базується на вантажівці з причепом, та лазне-пральний модуль (МЛПМ), розміщений на базі одного автомобіля.