Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 24 листопада 2020 р.

Міноборони замовить дві партії модернізованих «Шилок»

Автор: Олексій Махно
опис фото

Міністерство оборони повідомляє про завершення узгодження контракту на замовлення державному заводу «Арсенал» двох партій модернізованих 3СУ-23-4М-А1 «Шилка».

— Контракт перебуває в стадії укладання. Всі необхідні матеріали передані нам Міністерством оборони. За планом контракт має бути укладений найближчим часом в рамках держзамовлення цього року. Також, додатково, розглядається замовлення на певну кількість одиниці цієї техніки в ДОЗ-2021, – коментує гендиректор завод «Арсенал» Ігор Волощук.

Перший контракт з ДП «Завод «Арсенал» за планом буде укладений вже в поточному році.

опис фото

Модернізація передбачає встановлення на установку нової багатофункціональної радіолокаційної станції з цифровою антенною решіткою замість аналогової РЛС і заміну спеціалізованої аналогової обчислювальної системи на сучасну цифрову. Також установку буде обладнано навігаційною системою, системою забезпечення та блоком цифро-аналогових перетворювачів.

Нагадаємо, що «Арсенал» за договором з Міноборони проводив дослідно-конструкторську роботу щодо модернізації «Шилки» з 2015 року. Модернізація передбачена у трьох варіантах.

Другий варіант додатково до нововведень першого передбачає встановлення устаткування на установку оптико-локаційної системи, що має в своєму складі телевізійний та тепловізійний канали, а також лазерний далекомір.

У третьому варіанті додається ракетний канал з чотирма ракетами «Ігла» («Игла»).

Модернізована Шилка пройшла відомчі випробування Модернізована Шилка пройшла відомчі випробування