Україна вимагає від РФ розслідувати вбивство українського військового російським снайпером

Україна вимагає від РФ розслідувати вбивство українського військового російським снайпером

Голова української делегації у Тристоронній контактні групі (ТКГ) Леонід Кравчук під час онлайн-засідання групи висловив російській стороні рішучий протест щодо загибелі від кулі російського снайпера українського військового В’ячеслава Мінкіна.

«Леонід Кравчук заявив російській стороні рішучий протест щодо загибелі від кулі російського снайпера військовослужбовця 72-ї омбр Мінкіна В.Ю. Глава української делегації зажадав від представників РФ розслідування цього злочину та покарання винних, а від СММ ОБСЄ – сприяння в цьому розслідуванні», – йдеться в повідомленні пресслужби української делегації.

Нагадаємо, що про загибель 31-річного В’ячеслава Мінкіна вчора зранку повідомила пресслужба штабу Операції Об'єднаних сил:

По позиціях наших військ у передмісті Авдіївки прицільний вогонь вів ворожий снайпер. Унаслідок пострілу ворожого снайпера вогнепальне поранення отримав військовослужбовець Об’єднаних сил. Для надання медичної допомоги важкопораненого українського захисника було доправлено до лікувального закладу. На жаль, проведені невідкладні реанімаційні заходи не дали результатів. Врятувати життя воїна не вдалося.

Також повідомлялось, що про зухвалі та підступні дії збройних формувань Російської Федерації та її найманців негайно було повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.