Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 22 грудня 2020 р.

Нацгвардія отримала 58 спецавтобусів Ford Transit

22.12.20 | оновлено 23.12.20
Нацгвардія отримала спецавтобуси Ford Transit

Нацгвардія отримала 58 спеціалізованих оперативних мікроавтобусів на базі Ford Transit та чотири спеціальних автомобілі-фургони на базі МАЗ-6317.

Нагадаємо, що згідно з інформацією порталу публічних закупівель, 10 серпня між ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» та військовою частиною 3078 (Окремий батальйон охорони та забезпечення ГУ НГУ) було підписано контракт №106/ВЗЗ-2020 на поставку до 10 грудня 58 спеціалізованих оперативних мікроавтобусів СКС-FT3 на базі автомобілів Ford Transit, за 104,4 млн грн.

За словами командувача Національної гвардії України генерал-полковника Миколи Балана загалом Національна гварідя планує отримати до 400 оперативних машин, і передані сьогодні, 58 мікроавтобусів Ford Transit, є лише першою закупівлею подібних машин, що будуть використовуватися для патрулювання.

Відомо, що 16 мікроавтобусів відправляться в Одеську область, 10 – у Львівську, по 7 – у Харківську та Дніпропетровську, а решта 18 машин залишаться у столичних гвардійців.

Нацгвардія отримала спецавтобуси Ford Transit

Мікроавтобуси мають 13 посадкових місць і оснащені бортовими комп’ютерами, цифровим зв’язком, відеореєстраторами, світло-акустичними панелями, сигнально-гучномовними пристроями, а також захисними решітками лобового скла, вікон, ліхтарів та силовим бампером.

Також сьогодні, 22 грудня, було передано 4 спеціальні автомобілі на базі шасі МАЗ-6317 призначені для забезпечення виконання завдань групою оперативних чергових та черговою зміною командних пунктів за межами пункту постійної дислокації.

4 спеціальні автомобілі на базі шасі МАЗ-6317

Кузов-фургон автомобіля МАЗ-6317 складається з двох відсіків: відсік чергової зміни КП та відсік для зміни оперативних чергових. Автомобілі обладнані переговорними пристроями – для забезпечення зв’язку між відсіками, дизельними генераторами потужністю 5 кВт, автономними рідинними опалювачами, кліматичним устаткуванням. У кузов-фургоні прокладено комунікації, які дають можливість встановлення додаткових засобів зв’язку.