Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 18 грудня 2020 р.

Головне управління розвідки запровадило нагородну зброю

Головне управління розвідки запровадило нагородну зброю

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України запровадив для розвідників відомчі заохочувальні відзнаки «Вогнепальна зброя» і «Холодна зброя».

Відзнаки встановлені наказом начальника ГУР МОУ від 25 листопада 2020 року № 146, який набрав чинності 5 грудня. Цим же наказом затверджено положення про відзнаки.

Положенням визначається, що відзнакою «Вогнепальна зброя» є вогнепальна зброя заводського виробництва, яка має заводське маркування та товарний знак, а відзнакою «Холодна зброя» – шабля, палаш, кортик та ніж.

Відзнаками «Вогнепальна зброя» і «Холодна зброя» нагороджуються військовослужбовці Головного управління розвідки Міністерства оборони України за визначні заслуги у зміцненні національної безпеки держави, бездоганну багаторічну службу, зразкове виконання військового (службового) обов’язку, виявлені при цьому честь і доблесть.

Крім того, цими відзнаками можуть нагороджуватися військовослужбовці інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також громадяни України, які звільнені з військової служби у запас або у відставку з правом носіння військової форми одягу, за сприяння у виконанні покладених на Головне управління розвідки завдань, визначні заслуги у зміцненні нацбезпеки держави, забезпеченні обороноздатності України, захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина, за вагомі заслуги перед державою у сферах діяльності Головного управління розвідки МО України, сприяння у виконанні завдань розвідки.

Нагородження здійснюється наказом начальника ГУР МО України.