Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 12 грудня 2020 р.

ЗСУ отримали кілька десятків бронеавтомобілів «Козак-2»

ЗСУ отримали кілька десятків бронеавтомобілів Козак-2

Приватна компанія «НВО «Практика» у рамках Державного оборонного замовлення передала Збройним Силам України партію з понад 40 броньованих автомобілів «Козак-2».

Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

«Ми особливо пишаємося тим, що «Козак-2» на 70% виготовлений з компонентів і комплектуючих вітчизняного виробництва, які поставляє десяток українських підприємств. Вже майже 5 років наші бронеавтомобілі допомагають укріплювати обороноздатність нашої держави. Бронеавтомобіль виробництва НВО «Практика» пройшов повний цикл державних випробувань і у березні 2017-го прийнятий на озброєння вітчизняного війська», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, на сьогодні, вже понад 240 машин «Козак-2» використовуються Збройними Силами України та силовими структурами нашої держави.

ЗСУ отримали кілька десятків бронеавтомобілів Козак-2

Спеціалізований броньований автомобіль «Козак-2» ПСЗА-5 (панцеровий захист спеціалізованих автомобілів 5 класу) розроблений в 2015 році, у листопаді 2016 року, наказом Міноборони №588, допущений до експлуатації в ЗСУ на особливий період, а за півроку – 21 березня 2017 року наказом №158 прийнятий на озброєння Збройних Сил України.

Бронеавтомобіль призначений для перевезення особового складу, озброєння, вантажів і майна всіма типами доріг і місцевості; проведення тактичних операцій (патрулювання, супровід, забезпечення зв’язку, вогнева підтримка в бою), а також для захисту екіпажу і вантажу, особового складу від вогню стрілецької зброї калібром 7,62 мм, осколків боєприпасів і мін.

ЗСУ отримали кілька десятків бронеавтомобілів Козак-2 ЗСУ отримали кілька десятків бронеавтомобілів Козак-2

15-тонний бронеавтомобіль побудований на шасі IVECO Eurocargo.

ЗСУ отримали кілька десятків бронеавтомобілів Козак-2

Нагадаємо, що на початку 2020 року НВО «Практика» також імпортувала партію шасі Iveco для «Козак-2» у рамках виконання державного обороного замовлення в інтересах Нацгвардії.

Читати також:НВО «Практика» імпортувала партію фінської сталі