ЗСУ отримали від Латвії 7 санітарних броньованих Land Rover

ЗСУ отримали від Латвії 7 санітарних броньованих Land Rover

Латвійська Республіка передала Збройним Силам України сім санітарних легкоброньованих автомобілів Land Rover Defender.

Про це повідомляє Посольство України в Латвії. Зазначається, що цей внесок є частиною підтримки Латвією зусиль України у сфері євроатлантичної інтеграції. В офіційній церемонії передачі, що відбулась на базі ВПС Латвії у місті Лієлварде, взяли участь віцепрем'єр-міністр - міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс та Посол України Олександр Міщенко.

«Боротьба за територіальну цілісність України триває, незважаючи на пандемію Covid-19 та наслідки глобального економічного спаду. Латвія має продовжувати допомагати Україні в усьому, що ми можемо запропонувати за цих обставин, оскільки Україна є нашим близьким партнером у сфері військового співробітництва», – підкреслив Артіс Пабрікс.У ході зустрічі сторони обговорили важливість розвитку міждержавної взаємодії і політичної підтримки України в її євроатлантичних спрямуваннях та боротьбі за територіальну цілісність і суверенітет в умовах протистояння збройній агресії Російської Федерації проти України.

Повідомляється, що на прохання української сторони, Кабінет міністрів Латвійської Республіки ухвалив рішення спрямувати 45 тисяч євро на реалізацію програми реабілітації в Латвії українських військових, які зазнали поранень під час російської агресії проти України.

ЗСУ отримали від Латвії 7 санітарних броньованих Land Rover ЗСУ отримали від Латвії 7 санітарних броньованих Land Rover ЗСУ отримали від Латвії 7 санітарних броньованих Land Rover