Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 25 січня 2021 р.

Олег Уруський анонсував створення Державного цільового фонду підтримки оборонної промисловості

концепт українського дизайнера Дениса Сіліча

Мінстратегпром ставить перед собою завдання створити Державний цільовий фонд підтримки оборонної промисловості.

Про це віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський розповів в інтерв’ю виданню «День», повідомляє сайт міністерства.

«Одне із завдань, яке ми ставимо перед собою як Міністерство – це створення Державного цільового фонду підтримки оборонної промисловості, наповнення якого могло б здійснюватися за рахунок продажу непрофільних і профільних активів державних підприємств, які будуть передаватися у Фонд держмайна», – зазначив Олег Уруський.

Також віцепрем’єр-міністр оцінив перспективи проведення реформи оборонної промисловості України: «Моя позиція така: нам треба рухатися у плані корпоратизації і реформ, не чекаючи ухвалення профільного закону [йдеться про законопроєкт № 3822 «Про особливості реформування підприємств ОПК державної форми власності»]. Ми знаємо, як у Верховній Раді непросто проходять законопроєкти. А цей законопроєкт не є простим, і я думаю, що по ньому будуть серйозні дебати серед депутатів і в експертному середовищі, коли його буде оприлюднено. Наразі нам нормативна правова база допомагає. Хоча цей закон, звичайно, є допоміжним. Буде прийнятий – він допоможе, ні – ми будемо працювати».

Публікацію ілюстровано зображенням концепту українського дизайнера Дениса Сіліча