Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 20 січня 2021 р.

Міністру оборони показали АСБУ «Контур» розроблену для фрегата «Гетьман Сагайдачний»

Міністру оборони показали АСБУ Контур розроблену для фрегата Гетьман Сагайдачний

Держпідприємства Укроборонпрому: «НДІ «Квант», «НДІ «Квант-радіолокація», «Київський НДІ гідроприладів» та АТ «Завод «Радар» презентували Міноборони свої перспективні розробки.

Зокрема керівник оборонного відомства Андрій Таран ознайомився з системами керування вогнем корабельної артилерії, протидії високоточній зброї, державного радіолокаційного впізнавання, а також продукції для бронетанкової техніки.

«Фахівці підприємств продемонстрували в дії автоматизовану систему бойового управління (АСБУ) «Контур», розроблену в рамках програми модернізації фрегата «Гетьман Сагайдачний», і систему керування вогнем корабельної артилерії «Спис», – повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

Міністру оборони показали АСБУ Контур розроблену для фрегата Гетьман Сагайдачний

Нагадаємо, що минулого року з'явилась інформація, що катери ВМСУ типу «Айленд» – «Слов'янськ» і «Старобільськ» можуть оснастити радянськими торпедними апаратами та бойовою інформаційною системою управління (БІУС) зброєю «Контур». Тоді неназваний представник ВМС в коментарі одеському виданню «Думская» зазначив, що БІУС «Контур» вже застаріла: «Вона розробляється і тестується вже протягом двадцяти років, а протоколи обміну інформацією базуються ще на старих радянських стандартах».Повідомляється, що згідно з дорожньою картою корпоратизації Укроборонпрому, напрямок радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування має трансформуватися в холдинг «Радарні системи». Він об’єднає 15 державних компаній (раніше повідомлялось про десять) і замкне весь цикл виробництва — від розроблення до модернізації й утилізації. Крім цього, «Радарні системи» матимуть за мету й стратегічне партнерство з провідними іноземними компаніями, зокрема у сфері виробництва цивільної продукції.