Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 27 січня 2021 р.

Затверджено емблему 38-го зенітного ракетного полку

Автор: Андрій Шинко
Затверджено емблему 38-го зенітного ракетного полку Затверджено емблему 38-го зенітного ракетного полку

Головнокомандувач Збройних Сил України 15 січня затвердив нарукавну емблему 38-го зенітного ракетного полку оперативного командування «Південь» Сухопутних військ.

Офіційний опис

Нарукавний знак до парадного, парадно-вихідного та повсякденного однострою має вигляд геральдичного щита, який поділяється по вертикалі на червоно-зелені кольори, притаманні військам протиповітряної оборони Сухопутних військ. По центру на щиті зображено малюнок оси (комахи) вид зверху, з розправленими крилами і жалом, вона символізує основний вид озброєння військової частини. Щит оздоблено червоним кантом.

Нарукавний знак до польового однострою для носіння під час навчань, тренувань та інших заходів підготовки військ виконано у приглушених кольорах у вигляді геральдичного щита в оливкових тонах. На щиті зображено малюнок оси (комахи) вид зверху з розправленими крилами і жалом. Також щит оздоблено оливковим кантом.