Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 29 січня 2021 р.

На Росії завершили створення нової машини РХБ-розвідки

На Росії завершили створення нової машини РХБ-розвідки

Російські війська РХБЗ незабаром отримають на озброєння нову машину радіаційної, хімічної та біологічної розвідки РХМ-9, яка створена на базі бронеавтомобіля КамАЗ-63969 «Тайфун».

Про це повідомив заступник міністра оборони РФ Алєксєй Криворучко.

ПАТ «Завод «Тула» завершило дослідно-конструкторську роботу «Богомаз», в рамках якої створена перспективна машина РХБ-розвідки РХМ-9 з абсолютно нової приладової базою

РХМ-9 призначена для ведення РХБ-розвідки на полі бою. При цьому конструкція машини дозволяє здійснювати збір даних без виходу екіпажу з машини. Повідомляється, що за ефективністю нова машина в два рази перевершує машини РХБР попередніх поколінь.

На Росії завершили створення нової машини РХБ-розвідки

Про розробку нових машин РХМ-9 на базі КамАЗ-63969 «Тайфун» і РХМ-8 на базі бронеавтомобіля «Тигр» повідомлялося в 2017 році. У 2018 році обидві машини були продемонстровані під час закритого показу на Міжнародному військово-технічному форумі «Армия-2018». У 2019 їх показали під час параду Перемоги в Тулі.

Завод «Тула» спеціалізується на рухомих засобах РХБР, тут були створені РХМ-2С на базі гусеничного транспортера ГТ-МУ, РХМ-4 і РХМ-6 на шасі БТР-80 і РХМ-5 на базі БМД-3.