Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 27 лютого 2021 р.

Армія РФ отримує серійні комплекси автоматизованого управління протитанковими підрозділами

Автор: Олексій Махно
Армія РФ почала отримує серійні комплекси автоматизованого управління протитанковими підрозділами

Холдинг «Роселектроніка» Держкорпорації Ростех почав серійні поставки комплексів автоматизованого управління протитанковими формуваннями «Завет» в російську армію.

Комплекс 83т289-1 «Завет» призначений для автоматизованого і неавтоматизованого управління протитанковими формуваннями в складі підсистеми управління ракетних військ та артилерії (РВіА) в єдиній системі управління тактичної ланки (рос. ЕСУ ТЗ).

Один з елементів КАУ «Завет» – командно-спостережна машина командира протитанкового дивізіону (батареї) 83т289-1.4 була представлена на міжнародній виставці IDEX-2021 Абу-Дабі.

Представлена на виставці машина за допомогою розвідувальної оптико-електронної системи і винесеної РЛС виявляє цілі на відстані до 7000 м та здійснює їх розпізнавання на дистанції до 5000 м. Після визначення координат і обробки даних система автоматично розподіляє цілі між засобами ураження.

Розробники стверджують, що інформація до вогневих підрозділів доводиться в режимі близькому до реального часу. Прийом і передача повідомлень здійснюється по радіо й дротовими (проводовими) каналам зв'язку, на відстані до 100 км.

Армія РФ почала отримує серійні комплекси автоматизованого управління протитанковими підрозділами