Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 27 лютого 2021 р.

Уруський підтримує створення оборонної виставки UA Def, адже «Зброя та безпека» – то більше для мисливців

Уруський підтримує створення оборонної виставки UA Def,

Мінстратегпром підтримує ініціативу створення в Україні спеціалізованої виставки оборонної продукції і готове виступити ініціатором від імені Кабінету Міністрів.

Про це, як пише Цензор.НЕТ, повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський у відповідь на ініціативу Ліги оборонних підприємств, Укроборонпрому та виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» створити виставку UA Def.

— Ідею створення такої виставки я підтримую. Інше питання, яке ми обговорюватимемо, – де вона повинна функціонувати, на якому майданчику. Але те, що є така ініціатива і наших приватних компаній, і Укроборонпрому, Мінстратегпром підтримує, готовий підставити своє плече й виступити від уряду ініціатором її створення, – сказав Олег Уруський.

Він нагадав, що на сьогодні в Україні функціонують дві спеціалізовані виставки – «Авіасвіт-XXI» і «Зброя та безпека».

— Свого часу виставка «Зброя та безпека» була створена Міністерством внутрішніх справ під завдання розроблення спеціалізованої мисливської зброї й вона не повністю охоплює комплекс, який може демонструвати нашу державу в оборонно-промисловому напрямку, – пояснив Олег Уруський.