Верховний Головнокомандувач вакцинуватиметься з військовими

Верховний Головнокомандувач буде вакцинуватися з військовими

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він, як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, буде вакцинуватися від COVID-19 разом з військовими.

Президент України Володимир Зеленський планує вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 разом з військовослужбовцями після того, як вакцину отримають українські медики. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам у межах форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді», що розпочався у Києві.

«Точно буду вакцинуватися з нашими військовими. Як Верховний Головнокомандувач я це повинен робити. Це буде в першій частині, але на другому етапі», – зазначив Президент.

За його словами, спершу має надійти майже 200 тисяч доз вакцини від компанії Pfizer для українських медиків, які контактують з хворими на COVID-19.

«У нас зараз є прямі перемовини з країнами, які будуть віддавати свої надлишки. Вже маємо контакти з Польщею», – повідомив Володимир Зеленський. Глава держави також зазначив, що сам готовий зробити щеплення від коронавірусу в прямому ефірі.

Також Зеленський виступає за те, щоб від COVID-19 вакцинувалися його батьки. «Важливо показати, що ми не боїмося вакцинувати своїх батьків через їхній вік. Я вважаю, що це треба робити», – наголосив він.

Президент зазначив, що в Україні можуть бути скасовані певні карантинні обмеження для людей, які зробили щеплення або перехворіли на COVID-19.