Hatsan BTS-12 – короткий та потужний дробовик

Автор: Тарас Олійник
Hatsan BTS-12, короткий та потужний дробовик У ювілейному випуску програми «Збройова Школа» випробували дуже цікаву та непересічну новинку українського збройового ринку – самозарядний булпап 12-го калібру Hatsan BTS-12 Escort Magnum.

Hatsan BTS 12 – це гладкоствольна напівавтоматична рушниця в компонуванні булпап. Таке компонування дозволяє зменшити габарити зброї, а також змістити баланс від ствола ближче до прикладу.

Перезаряджання зброї здійснюється завдяки газовідвідній системі. Газовідвідна-поршнева система перезарядки розташована «лінійно», щоб зменшити займаєму площу.

Рушниця має модульну конструкцію, завдяки чому легко розбирається для чистки та обслуговування. Ствольна коробка виконана з алюмінієвого сплаву, а цівка, приклад і нижній ресивер з пластику, завдяки цьому вдалося знизити загальну масу виробу до 3,6 кг. Зовнішній захисний корпус ствола заснований на фірмовій технології ThermoDefend, що поглинає тепло і розсіює його при роботі автоматики.

Однією з особливостей даної моделі є можливість перестановки руків'я зведення затвору на праву або ліву сторону. Присутній запобіжник і затворна затримка.

Верхня частина цівки доповнена рейкою Weaver/Picatinny на яку можна встановити прицільні пристосування. На цівці також є бічні планки для встановлення різноманітних аксесуарів. Приклад має можливість регулювання щоки по висоті, є гніздо для швидкознімної QD-антабки.

Hatsan BTS-12, короткий та потужний дробовик
Використані джерела: ibis.net.ua