Офіс президента розпочав інспекцію військ в ООС

Офіс президента розпочав інспекцію військ в ООС

Офіс президента 2 лютого розпочав інспекційну перевірку стану готовності до виконання завдань органів військового управління, з’єднань та військових частин ЗСУ, що виконують завдання в Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Заходи проводяться, за дорученням Президента Володимира Зеленського та відповідно до Плану контролю за діяльністю Збройних Сил України та інших військових формувань у 2021 році, повідомляє президентська пресслужба.

Інспекція затверджена президентським розпорядженням № 12 від 1 лютого 2021 року.

Основною метою інспекції є перевірка стану готовності сил і засобів, задіяних в ООС, до виконання завдань за призначенням, а також визначення ефективності заходів, які вживаються керівництвом Міністерства оборони України та ЗСУ, інших органів військового управління щодо всебічного забезпечення сил із засобів, що виконують завдання на сході держави.

Крім того, перевірка спрямована на виявлення чинників, що негативно впливають на стан готовності сил і засобів до виконання завдань.

До участі в інспекційній перевірці залучено представників Офісу Президента України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони та Збройних Сил України.

За результатами перевірки буде підготовлено доповідь президентові, а також пропозиції щодо нарощування спроможностей ЗСУ та вирішення наявних проблем у сфері оборони держави.