![Прикордонники готуються зустрічати російські танки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5y4-8d5VGFSDn55fAAlivE0Ayys1wjWx1xBV95RgVOnqvCdD18z9Z2jWuZNClBG4KGQxq78rjRzcIFpyOqq6StAJiUZqXvxlNng-STs8Kc_ocWczxWptPEOXCzSsUWMbUG8pfwE1a5l8/s0/384.webp)
Державна прикордонна служба України готує операторів протитанкових керованих ракетних комплексів – мобільні застави будуть першими хто зустріне ворожі танки на кордоні.
Днями у Головному центрі підготовки особового складу ДПСУ (військова частина 9930), що у Черкасах, завершилась підготовка ще однієї групи операторів ПТРК.
Як повідомили в Держприкордонслужбі, всі військовослужбовці успішно засвоїли програму, склали заліки з використання озброєння, отримали відповідні свідоцтва та готові до виконання завдань з охорони державного кордону України.
![Прикордонники готуються зустрічати російські танки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgNJzt9WJC2sHf8SOmEyRsl4KP91CGGwcDxUpnu8B0T_QCT86f6MmwBJ72WxRlmqcu01dlXgV07Bg-ZdlK-CFKHXCy7qcBtvNaBdPS7GtU3plzmfDPACJ6LyqgpIQqr2rbwof45R5dg5Sg/s1600/1.jpg)
![Прикордонники готуються зустрічати російські танки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjVwadTXgEoz-enK4tTRV4dP_58aK1_-bVfLJY4Vx74eO-dlzd9ACjzbFJGF0Kq0pvk7l6dCA-2J0XpA5Af1ZGRhIZg0iRrKZoN6V0FCfBkRqrHQVU75oTGUN5BvmvNFzgb5Bxd7sM9LU4/s1600/2.jpg)
![Прикордонники готуються зустрічати російські танки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHQK5-HEAmh_gYcL3OKsJiuKIov2TSlgerFmGYFD5vwSRgOO_BX5fdsOGgtwKht8dnHzQreXkoVxeM4aah619nS7CdMqnjssHE1VP-lRF0bIU23woxk4gT4I2aefZ771gJQDFZsb530v0/s1600/3.jpg)
Читати також: