Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 2 лютого 2021 р.

Ірина Верещук може очолити Міністерство оборони?

Ірина Верещук може очолити Міністерство оборони

Кандидатуру народної депутатки від партії «Слуга народу» Ірину Верещук розглядають на пост міністра оборони України пише видання «Коментарі» з посиланням на інсайдерську інформацію оприлюднену Telegram-каналом Shadow Anonymous.


За повідомленням каналу, варіант із Верещук президенту Володимиру Зеленському запропонував спікер ВРУ Дмитро Разумков. Інсайдери називають нардепа «креатурою» Разумкова, тому в подібному розвитку подій не бачать нічого дивного.

«Верещук дуже хоче стати міністром. Поки Зеленський думає над її кандидатурою, вона почала соромити генералів, які влаштували розбирання на очах у солдатів під час війни, у своєму Facebook», – пишуть представники Shadow Anonymous.

Замінити нині чинного главу Міноборони Андрія Тарана можуть через його конфлікт із головнокомандуючим Військових Сил України Русланом Хомчаком. Причин для конфронтації у представників оборонного відомства більш ніж достатньо: розслідування про розтрачені на тендерах Медсил гроші, судові позови щодо нібито несправедливих суворих доган та ін.

«Але, це ганьба. У воюючій країні керівники Збройних сил не можуть судитись між собою на очах у солдатів та офіцерів, а головне – на очах у народу. Це не юридичне питання. І навіть не політичне. Це питання національної безпеки», – підкреслила Верещук на особистій сторінці в Facebook

Нагадаємо, що «слуга народу» Верещук є головою підкомітету з держбезпеки і оборони Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки. З 1997 до 2002 пані Верещук навчалася у Військовому інституті при Львівській політехніці, який закінчила з відзнакою за спеціальністю «Міжнародна інформація» (спеціаліст з міжнародної інформації, референт-перекладач, офіцер військового управління тактичного рівня).