Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 27 квітня 2021 р.

Росія сформує ще одну дивізію біля кордонів України

Автор: Андрій Шинко
Росія сформує ще одну дивізію біля кордонів України

Міноборони РФ прийняло рішення відновити 20-ту гвардійську мотострілецьку дивізію, частини якої розмістять у Волгограді та Камишині на місці бригади ПДВ, яку переводять у Крим.

Про це повідомляє російське видання «Известия» з посиланням на джерела у військовому відомстві. Нове з'єднання буде відтворено на базі 20-ї мотострілецької бригади, яка дислокується у Волгограді. Дивізія увійде до складу 8-ї гвардійської загальновійськової армії Південного військового округу (ПівдВО) збройних сил Російської Федерації.

Також частини новосформованої 20-ї гвардійської дивізії займуть військові містечка у Камишині, які звільняються внаслідок передислокації 56-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади. Цю частину, згідно із заявою міністра оборони РФ Сергія Шойгу, найближчим часом переформують у полк і передислокують в окупований український Крим.

Минулого року в складі 8-ї армії було завершене формування 150-ї мотострілецької дивізії з управлінням у Ростові-на-Дону. Ця дивізія включає два танкових полки на Т-72Б3, два мотострілецьких полки з посиленими танковими батальйонами, артилерійський полк, зенітний полк, розвідувальний батальйон, батальйон зв'язку та інші частини.