Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

неділя, 19 січня 2020 р.

Росія сформувала ще одну дивізію біля кордонів України

19.01.20
Росія сформувала ще одну дивізію біля кордонів України

Біля кордонів України завершено формування 150-ї мотострілецької дивізії у складі 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу Збройних сил РФ.

Командувач Південного військового округу (ПівдВО) генерал-полковник Олександр Дворніков вручив бойовий прапор і символічний ключ від військового містечка командиру мотострілецього полку, який завершив формування дивізії, повідомляє пресслужба російського міноборони.

Читати також:Росія оновлює артилерію біля кордонів України

Про формування у ПівдВО нової армії було оголошено 14 вересня 2016 року. До складу «відновленої» 8-ї гвардійської загальновійськової армії увійшла знов сформована 150-а Ідріцько-Берлінська ордена Кутузова II ступеня мотострілецька дивізія (найменування з'єднань і частин скопіювали з колишніх радянських частин, оголосивши нові їх спадкоємцями). Управління дивізії, дислоковане в Ростові-на-Дону, було сформовано у грудні 2016 року.

Замість трьох мотострілецьких і одного танкового полку дивізія включає два танкових полки на Т-72Б3 та два мотострілецьких з посиленими танковими батальйонами. Також у дивізію входять артполк, зенітний полк, розвідувальний батальйон, батальйон зв'язку та інші частини.

Читати також:Зменшення напруги у відносинах з Росією – нова стратегія нацбезпеки України