![Кулемет Browning M-2 у масштабі 1:2 під набій .22LR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhUxPFXwBxtUtNu2YFYRAVWIEbzwr7GWrO-YSDo9s67eK05P8nV7zi0aOjq0VwHIkPjYci6D-BNMzN93HWAhZS6c_i1FRd-06hIBNWuenQKM6m69fvz_rtv8iMcUJRQcDG7ZUU5FAijmjk/s0/33.jpg)
Багато років тому компанія Tippmann Arms виробляла зменшені в два рази автоматичні кулемети Browning M-2, які стріляли набоями .22LR.
Сьогодні їх надзвичайно важко знайти та придбати, але на спеціалізованих аукціонах вони іноді трапляються. Зазвичай, під час торгів їх оціночна вартість у $5 тис. збільшується до $20 тис.
![Кулемет Browning M-2 у масштабі 1:2 під набій .22LR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9hQdyX1li8guUe7QLtJCtSFRdsT8D5A7eeMNQ_AMiiaG1INpelsT2EHpMQNa0UlBfNPCWbC4yp-BFnbtGOlr19SVTHgFbV9T0uvcFI1YqZIusdWzn5417p6Y-bBQ-A8WMmJ1zZcC_D8E/s0/37.jpg)
Але воно того варте – окрім надзвичайно прискіпливої уваги до найменших деталей кулемета, покупець ще й отримує високоякісний дубовий ящик, дві стрічки на 25 та 50 набоїв і регульовану триногу, також у масштабі 1:2.
![Кулемет Browning M-2 у масштабі 1:2 під набій .22LR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjlBFNycDUqvPtQzce_5rFb65wMsXwbOJ0B6cvNhV7f2O_1qk-GSjzpQXLOUCSn0mEJFLLgiN7DG5-p6UhYSdDGpE_fSTmyLICj4iqxWAQfxx2ufE32RvFsiMy-vgdqRM3Kw6z6rYdQes/s1600/41.jpg)
![Кулемет Browning M-2 у масштабі 1:2 під набій .22LR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFMh4Tp63VHweoR3vhtlx1E9SMrl8VXURU7FwxdbByTZj6h3gLWz3k2AixY8VU2B7eHQfbHjhoGQoi9ra-UCYeqLaY5BsWps1DsgLqKg156bt9l-JDBjCr_z2T_easGItxCWE0nuP5iyk/s1600/35.jpg)
Окрім цього, власник ще й може змінювати калібр кулемета – є змінні стволи під набої .22 Magnum та .17 HMR.
![Кулемет Browning M-2 у масштабі 1:2 під набій .22LR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjusJgiJ1ublLCE6fisHMNFST7KoBUrjsSWxesRZs8Cfu5WqsB5JEwFWYtcYngRqZ9OaPQGE9fdbb_3RP7FD6km0bXNjDb2_nCZmeLvty0IF7eJI21G6T1bqcpug9PJgjzItUfuw6Az3Rk/s0/36.jpg)
Кулемет виглядає майже так само, як і повнорозмірний Browning M-2 – тут і відлита ствольна коробка, і дерев'яні ручки, і зменшені заклепки, і навіть ручка перезаряджання, яку можна переставити на іншу сторону ствольної коробки.
![Кулемет Browning M-2 у масштабі 1:2 під набій .22LR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidH7xJSkUOMBqKMUolSpRbbURwcM6bR9WQl69rySP5I1A9O9pCPIFXhn_qJPp350XKvy4xp49nvhuzVfblrj2Yr03O3IkjPBfLJ0Ks31Wqvx9ketlzOtMQBAbA0oWEX-ib2lOLBHYP0tU/s1600/38.jpg)
![Кулемет Browning M-2 у масштабі 1:2 під набій .22LR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj54G-O8ayk7x7BlGSmzWGwFNJtQn5yMd-Oog2wzFH7Sl0LGfLTYSWFaDoxYAmmwv1phlbzm_wbQ0xhK8ZHcAamR95Z8MVjxhgxPk0ZckA5usYLvv_PVDe0LbzU7us_bg5j2Y4fSQf3qb0/s1600/39.jpg)
Але це ще не все – компанія Tippmann Arms випускала ще й кулемети Browning M1919 в масштабі 1:2, включно з моделями з водяним охолодженням ствола. До 1986 р. компанія виготовила трохи більше 40 автоматичних кулеметів Browning M-2 та 123 автоматичних кулемети Browning M1919.
![Кулемет Browning M-2 у масштабі 1:2 під набій .22LR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKibkkrUqZ2ga_ELPiDiPHWcGMKnDgEkWLQlXHVT-066rqexX31_V3Tj4SWoMgRNiWDHOzLU7bxjkmLSvlEnVHog-_ydPcmsAD2bekBi60oSBPEDOlJRUtRtUOts1RjsXlPUDqnku5HO0/s0/40.jpg)
Сьогодні компанія Tippmann Arms продає напівавтоматичні версії під маркою Lakeside Guns.
Використані джерела:
zbroya.info