![ЗСУ укріплюють бойові позиції на півдні України](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjNs9E80dZM8WmVrNprWbeeRa-2-XLY1SrY3IjqT2TOK1mqM_dWDEzDaZBR38y-hl8n7W2_NnvBNUQp-4_uW-1GO_g5NiNA9fDP3o0CNi0OrZZ91RKDTz0aN7K8IIkPjmZdzS4pxemSGus/s0/384.jpg)
Інженерний підрозділ південного угруповання ЗС України обладнує нові бойові позиції, встановлює мінно-вибухові загородження та будує фортифікаційні споруди на півдні України.
Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу Збройних Сил України.
Зокрема повідомляється, що з початку року, військові інженери обладнали окопи й укриття для бойової техніки, створили систему траншей між бліндажами, а також продовжують будувати вогневі споруди для посилення позицій.
Також інженерно-саперними підрозділами зведеного загону оперативного забезпечення встановлюються мінно-вибухові та не вибухові загородження, нарощуються заходи маскування й ведуться роботи з фортифікаційного обладнання позицій.
![ЗСУ укріплюють бойові позиції на півдні України](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLAQnriLSWBjpFYCPStsO44R4QLCqzBM8GNgkev7yhmG0DKoFIC1jUHzOWCbHxd3CE3YHaE3zdMMGx6eCLwQDF5-OIZ4basr_oDaOmvhe9byHtfl5eW1JScT-KJSy1jciS4RlJMJawfpU/s1600/2.jpg)