![ЗСУ тренуються знищувати противника ракетами Точка-У](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYK72y0-efaS57nzxrmc3AdnyWhZijtY-tOwJjaM8wABdEdlMwuj3xy3OK-an-SF8LxNJq84UppXWSzmYE6ZgWqwntN-3UvPg_LUsjihC7jUVMLClqyF2MMQjn9AqEncZtfFJBJmakgzQ/s0/tochka.jpg)
На Херсонщині екіпажі тактичних ракетних комплексів «Точка-У» відпрацювали нанесення ударів по місцях завантаження на кораблі морського десанту противника.
Про це повідомляє пресслужба Командування об’єднаних сил ЗС України.
Під час тактико-спеціальних навчань екіпажі вийшли в район бойового застосування та здійснили топографічну прив’язку перед проведенням умовних пусків по місцях завантаження на кораблі морського десанту умовного противника. А також відповідно й умовного тактичного десанту на гелікоптери.
Після першого етапу навчань воїни-ракетники продемонстрували швидкий відхід і зміну вогневих позицій. Вже на завершення екіпажі під прикриттям димової завіси приховано вирушили до районів зосередження.
Читати також: