Стівен Спілберг і Том Генкс почали знімати новий серіал про війну

Masters of the Air – серіал від Тома Хенкса і Стівена Спілберга

«Господарі повітря» – третя частина трилогії Стівена Спілберга та Тома Генкса, яка включає серіали «Брати по зброї» та «Тихий океан» нарешті пішла у виробництво.

Про старт зйомок серіалу повідомив режисер Кері Фукунага в Instagram.

Фукунага, який удостоєний нагороди «Еммі» за перший сезон серіалу HBO «Справжній детектив», підписаний для режисури перших трьох епізодів із 10-ти серій.

Нагадаємо, що у 2013 році про знімання серіалу оголосив телеканал HBO, але згодом відмовився через високу вартість, що може не окупитися (вартість мінісеріалу оцінюється приблизно у $250 мільйонів). У 2019 році про прийняття серіалу у виробництво оголосив потоковий сервіс Apple TV+, але зйомки були затримані через обмеження COVID-19.

Masters of the Air – серіал від Тома Хенкса і Стівена Спілберга

«Masters of the Air» заснований на однойменній книзі Дональда Л. Міллера, що розповідає про екіпажібомбардувальників B-17 «Летюча фортеця» 8-ї повітряної армії ВПС США, які протягом 1942-1945 років виконували місії над нацистською Німеччиною, зокрема й з аеродромів Полтава та Миргород. До кінця війни втрати 8-ї армії склали понад 47 тис. осіб (у т.ч. 26 тис. загиблими).

Перші два мінісеріали трилогії – «Брати по зброї» («Band of Brothers», 2001) та «Тихий океан» («The Pacific», 2010) отримали 42 номінації на премію «Еммі», забравши 14 нагород.

Брати по зброї (Band of Brothers, 2001)

Нагадаємо, що Ukrainian Military Pages має власний список фільмів, які варто подивитись на воєнну тематику, у коментарях ви можете зазначити які б включили до цього списку ви.