Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 30 травня 2021 р.

Прототип безпілотного гелікоптера від компанії «Рамзай»

рамзай

Фото прототипу безпілотного гелікоптера, який розробляє Приватне акціонерне товариство «Рамзай», оприлюднив ведучий програми Security Talks Валентин Бадрак у Facebook.

Про це повідомляє Мілітарний.

«Інженерно-конструкторському складу цього компактного підприємства (всього близько 70 осіб персоналу) вдалося розробити та створити перший в Україні ударний безпілотник-гелікоптер. Він має корисне навантаження 200 кг, що дозволяє нести прицільний комплекс власного виробництва та дві протитанкові ракети», – написав Валентин Бадрак.

Прототип безпілотного гелікоптера від компанії Рамзай

Як повідомив в інтерв'ю Security Talks директор компанії Юрій Польовий, перша презентація безпілотного ударного гелікоптера відбудеться на міжнародній виставці «Зброя та Безпека». Наземні випробування БпЛА заплановані на липень 2021 року, а до кінця поточного року він може піднятися у повітря.

«Безпілотник матиме захищений канал передачі даних, який дозволить використовувати його для виконання бойових завдань на тактичному радіусу дій до 80 км», – каже Польовий.