Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 30 травня 2021 р.

Армія США отримала четвертого робота Ripsaw M5

Армія США отримала четвертрого робота Ripsaw M5

Американська армія повідомила про отримання четвертого та останнього прототипу середньої безпілотної бойової машини (RCV-M) Ripsaw M5 від Textron Systems.

Прототипи бойових роботів будуть використані для проведення циклу досліджень та випробувань у рамках програм придбання легких та середніх машин RCV-L та RCV-M (Robotic Combat Vehicle – Light i Medium). Чотири RCV-L було отримано у листопаді-грудні 2020 року.

Армія США отримала четвертрого робота Ripsaw M5

Нагадаємо, що 10-тонний мінітанк M5 Ripsaw від Howe and Howe Technologies, підрозділу Textron, у січні 2020 року було обрано переможцем у конкурсі на середню наземну платформу RCV-Medium (RCV-M). Важку машину RCV-Heavy (RCV-H), яка повинна сталь легким безпілотним танком вагою 20-30 тонн, маємо побачити на польових випробуваннях у 2023 році.

Більше про концепцію застосування роботів американською армією, що розробляє широкий спектр безпілотних систем, ви можете прочитати в матеріалі Ukrainian Military Pages: «Армія США: менші бригади, сильніші дивізії і багато роботів».