Завод імені Малишева отримає 86 млн доларів за ремонт пакистанських Т-80УД

IDEX 2021: Підписано контракт на ремонт пакистанських Т-80УД

Завод імені Малишева розпочинає виконувати контракт на ремонт танків Т-80УД, який був підписаний у лютому 2021 року на виставці IDEX-2021 держкомпанією «Укрспецекспорт».

Загальна вартість контракту 85,6 млн доларів, повідомляє пресслужба заводу.

Повідомляється, що за умовами контракту ЗІМ отримає значне авансування, яке дає можливість вийти на стабільний рівень роботи, вчасно виконувати всі соціальні зобов’язання перед працівниками підприємства, отримати прибуток та частково погасити борги.

Нагадаємо, що у 1997-1999 роках Україна поставила Пакистану 320 танків Т-80УД

Генеральний директор ЗІМ Василь Крилас зазначив, що завдяки новому контракту підприємство отримує портфель замовлень майже на 1,5 млрд гривень. Разом з наявними замовленнями це дає можливість вийти з кризи та стабільно працювати. Також зазначається, що це не єдиний контракт, який буде виконувати завод на замовлення Пакистану у цьому році.

На сьогодні ми можемо вже впевнено заявити, що наш головний зовнішньоекономічний партнер державна компанія «Укрспецекспорт» успішно приймає участь у тендерах які проводилися Головним управлінням закупівель Сухопутних військ Пакистану. Таким чином разом з існуючим контрактом в цьому році загальний портфель тільки пакистанських замовлень ДП «ЗІМ» може зрости майже до 140 мільйонів доларів

Нагадаємо, що у лютому також повідомлялось про триваючи перемовини щодо нових поставок до Пакистану українських танкових двигунів 6ТД1 і 6ТД2.

Великі сподівання у підприємства також на замовлення танків «Оплот».

У травні відбувся візит до України Головнокомандувача армії Пакистану – начальника Сухопутних військ Збройних сил ІРП генерала Камар Джавед Баджви. В історії українсько-пакистанських відносин візит такого високого рівня відбувався вперше.

У рамках візиту генерал 20 травня відвідав Харківщину, де на військовому полігоні презентували сучасні зразки озброєння та військової техніки. Як зазначив Камар Джавед Баджва, найбільше його вразили можливості танку БМ «Оплот» та ПТРК «Скіф».