Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 15 червня 2021 р.

КБ «Луч» демонструє макет модернізованого ЗРК «Стріла-10»

КБ Луч демонструє макет модернізованого ЗРК Стріла-10

ДККБ «Луч» презентувало модернізований зенітний ракетний комплекс ближньої дії «Стріла-10 Луч» на міжнародній виставці «Зброя та безпека 2021», яка проходить у Києві.

Про це повідомляє Мілітарний.

Модернізований ЗРК «Стріла-10» отримає українську зенітну ракету Р-10-ОФ виробництва КБ «Луч», яка оснащується 130-мм осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та безконтактним підривачем. Хоча ракета призначена для застосування у мобільних зенітно-ракетних комплексах, водночас вона здатна пробити до 120-мм броні.

Ракета наводиться на ціль лазерним променем із супроводженням цілі в автоматичному режимі. Швидкість ракети, що оснащена двома двигунами, складає 750 м/с.

КБ Луч демонструє макет модернізованого ЗРК Стріла-10

Нагадаємо, що зенітна ракета Р-10-ОФ це варіант універсальної керованої ракети Р-10 (у транспортно-пусковому контейнері – РК-10), окрім неї ще є протитанковий варіант Р-10-К, який оснащується 152-мм тандемною кумулятивною бойовою частиною.

Максимальна дальність стрільби ракетою складає 10 км. Маса ракети – 62 кг, бойової частини – 38 кг. Довжина транспортно-пускового контейнера – 2144 мм, діаметр ТПК – 190 мм.

ПТРК і ЗРК: універсальна керована ракета Р-10 від КБ Луч

Також на модернізованому ЗРК «Стріла-10 Луч» оптичний візир замінено на оптико-електронну станцію (ОЕС), яка має значно поліпшити характеристики щодо виявлення та супроводу цілей.

КБ Луч демонструє макет модернізованого ЗРК Стріла-10 КБ Луч демонструє макет модернізованого ЗРК Стріла-10