![Bayraktar](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgcD8b-vshkbRQv-KPiYSFAFIaRYkkZopM6yxvsa1d1PNQgQGlLVuBOp1e3QW8T3f9a7zfrrcWRLd0OmZa7BsrQdY0NrLvy6twx_DfqOow-bpiWmmvtkC1wpKv4PnoHN8TP56rtoN9NzDo/s0/384.jpg)
Українські безпілотні літальні апарати турецького виробництва Bayraktar TB2 почали патрулювання повітряного простору над Чорним морем.
Про це повідомляє одеське видання «Думская».
Рано вранці 28 липня один з безпілотників вилетів з військово-повітряної бази Кульбакіно, що під Миколаєвом і протягом декількох годин контролював обстановку в північно-західній частині Чорного моря. Політ проходив на висоті близько 5 тисяч метрів. Після виконання завдання «Байрактар» повернувся на аеродром Кульбакіно.
![34-а ескадрилья Bayraktar TB2 патрулює Чорне море](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhi0BCTDxN9RDlCdLg524hl1WX6pWtWYFNi6f_xdZnnN3qirSnaE-tVKSpWMe7ycajA2uGjmKiFJk_x9vxGiXbw6O5lf5M_C2uqa-L7oeDPvYD6WwouPL6SEQg9ky9bRuaB7b0IYGM0-Hs/s1600/1.jpg)
Зараз патрулювання виконують безпілотники 34-ї окремої ескадрильї безпілотних авіаційних комплексів Повітряних Сил України, проте незабаром їх замінять дрони, які недавно отримала 10-ї морська авіаційна бригада ВМС України.
![34-а ескадрилья Bayraktar TB2 патрулює Чорне море](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh3nBon84GYuxPsE26MC7je-nvhSrtVx2ompvBxQl76BPMrTWt9AGn3w_61aS1ewUOKU8qKv26XOlZ-FODU0q2WvkNzZPbwr8AMzyY-D7saGocm3i0HEHqRL7WUx5UCmwnq_tzc9mlJV4Q/s1600/2.jpg)