Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 18 липня 2021 р.

У ЗСУ з'явилися школи підготовки фахівців РЕБ та РЕР

У ЗСУ з'явилися школи підготовки фахівців РЕБ та РЕР

У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.

Загалом, за словами начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука, від початку 2021 року в українській армії започатковано функціонування чотирьох шкіл підготовки фахівців – з тактичної медицини, РЕБ, РЕР та причіпної артилерії, яка, як ми вже писали раніше, увійшла до складу 356-го навчального артилерійського полку 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ.

В підсумку на сьогодні підготовка сержантів і солдатів здійснюється у 10 навчальних центрах, 19 школах підготовки спеціалістів та 3 центрах підготовки сержантського складу. Для порівняння, на початку війни на Сході держави у війську діяли лише 6 навчальних центрів, що існували у скорочених штатних структурах.