Навчальний центр ССО почне готувати іноземців

Навчальний центр ССО почне готувати іноземців

Навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій ЗС України з наступного року розпочне підготовку іноземних підрозділів.

Про це розповів командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-майор Григорій Галаган розповів в інтерв'ю виданню «Тиждень».

— Ми плануємо навчати закордонні підрозділи в нашому навчальному центрі – і я гадаю, що це розпочнеться вже наступного року (...) До того ж нині ми відзначаємо річницю – п’ять років з часу створення центру. За цей період виконано дуже багато роботи, здійснено справжній прорив, і партнери це також відзначають. Проте ще є куди рухатися.

Також, за словами Григорія Галагана, заплановано розвивати центр підготовки морської компоненти ССО для проведення занять, навчань і бойової підготовки за різними напрямами.

Нагадаємо, що у червні стало відомо, що зведений у 2018 році для 142-го навчально-тренувального центру ССО підземний навчальний комплекс для підготовки спецпризначенців виявився непридатним до використання через порушення допущені під час будівництва.