Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 13 липня 2021 р.

Навчальний центр ССО почне готувати іноземців

Навчальний центр ССО почне готувати іноземців

Навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій ЗС України з наступного року розпочне підготовку іноземних підрозділів.

Про це розповів командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-майор Григорій Галаган розповів в інтерв'ю виданню «Тиждень».

— Ми плануємо навчати закордонні підрозділи в нашому навчальному центрі – і я гадаю, що це розпочнеться вже наступного року (...) До того ж нині ми відзначаємо річницю – п’ять років з часу створення центру. За цей період виконано дуже багато роботи, здійснено справжній прорив, і партнери це також відзначають. Проте ще є куди рухатися.

Також, за словами Григорія Галагана, заплановано розвивати центр підготовки морської компоненти ССО для проведення занять, навчань і бойової підготовки за різними напрямами.

Нагадаємо, що у червні стало відомо, що зведений у 2018 році для 142-го навчально-тренувального центру ССО підземний навчальний комплекс для підготовки спецпризначенців виявився непридатним до використання через порушення допущені під час будівництва.