Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 31 серпня 2021 р.

1400 доларів за звільнення від призову в Черкасах

доповнено
звільнення від призову в Черкасах

Військовослужбовець Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вимагав та отримав від призовника $1400 за вирішення питання щодо визнання його непридатним до військової служби та видачу йому військового квитка.

Правоохоронцями задокументовано, що військовий одержав від призовника хабаря двома частинами: 27 серпня 2021 року – 800 доларів, 31 серпня – другу частину в сумі 600 доларів.

Після одержання другої частини хабаря фігуранта затримано на місці вчинення кримінального правопорушення слідчими черкаської поліції за оперативного супроводу відділу БКОЗ УСБУ в Черкаській області. Грошові кошти в сумі 600 доларів в затриманого вилучено.

Наразі проводяться слідчі дії. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України, санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Доповнення: Суд заарештував водія черкаського облвійськкома

Нагадаємо, що у квітні 2021 року СБУ затримала лікаря військово-лікарської комісії Черкаського обласного ТЦК та СП, на вимаганні грошей від призовників за надання медичного висновку ВЛК про непридатність до проходження строкової військової служби.


За інформацією пресслужби Спеціалізованої прокуратури
у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.