НАБУ оголосило набір «таємних агентів»

НАБУ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило конкурс для набору на службу детективів під прикриттям.

«Нас часто запитують про детективів під прикриттям – їх ще часто називають «агентами НАБУ». Але ми ніколи не розповідаємо про них. Тому єдиний спосіб дізнатися, хто такий таємний «агент НАБУ» і чим займається – стати ним. Ця можливість виникає не часто, і сьогодні саме той випадок. Конкурс на детектива НАБУ під прикриттям відкрито», – йдеться у повідомленні пресслужби Бюро.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро та Профілем посади.

Документи для участі у конкурсному відборі подаються до Національного бюро кандидатами особисто протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення (4 серпня) на офіційному веб-сайті Національного бюро.

Звертаємо вашу увагу на те, що:

  • дату і час подання документів необхідно узгоджувати за допомогою засобу зв’язку, визначеного у Профілі посади;
  • кандидати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за 2020 рік) як кандидата на посаду подають у паперовому вигляді, електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції не заповнюють.

Кандидати, які подали документи з порушенням вимог, визначених в оголошенні та Профілі посади (у тому числі надіслали документи поштою, подали через скриньку Національного бюро або заповнили електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції як кандидата на посаду, визначену цим Профілем посади),не в повному обсязі подали документи або не в повному обсязі їх заповнили, відмовилися від проходження будь-якого етапу кваліфікаційного тестування до участі у конкурсному відборі не допускаються.