Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 10 серпня 2021 р.

НАБУ оголосило набір «таємних агентів»

НАБУ

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило конкурс для набору на службу детективів під прикриттям.

«Нас часто запитують про детективів під прикриттям – їх ще часто називають «агентами НАБУ». Але ми ніколи не розповідаємо про них. Тому єдиний спосіб дізнатися, хто такий таємний «агент НАБУ» і чим займається – стати ним. Ця можливість виникає не часто, і сьогодні саме той випадок. Конкурс на детектива НАБУ під прикриттям відкрито», – йдеться у повідомленні пресслужби Бюро.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро та Профілем посади.

Документи для участі у конкурсному відборі подаються до Національного бюро кандидатами особисто протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення (4 серпня) на офіційному веб-сайті Національного бюро.

Звертаємо вашу увагу на те, що:

  • дату і час подання документів необхідно узгоджувати за допомогою засобу зв’язку, визначеного у Профілі посади;
  • кандидати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за 2020 рік) як кандидата на посаду подають у паперовому вигляді, електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції не заповнюють.

Кандидати, які подали документи з порушенням вимог, визначених в оголошенні та Профілі посади (у тому числі надіслали документи поштою, подали через скриньку Національного бюро або заповнили електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції як кандидата на посаду, визначену цим Профілем посади),не в повному обсязі подали документи або не в повному обсязі їх заповнили, відмовилися від проходження будь-якого етапу кваліфікаційного тестування до участі у конкурсному відборі не допускаються.