Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 11 серпня 2021 р.

Мінстратегпром розпочав тестову експлуатацію електронного реєстру виконавців державних контрактів

Танк Т-72Б2

Мінстратегпромом 9 серпня 2021 року впроваджено в тестову експлуатацію Електронний реєстр учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів).

Про це повідомляє пресслужба Міністерства. Зазначається, що нформація щодо роботи з Електронним реєстром та форми подачі інформації для включення до нього доступні на сайті відомства у розділі «Нормативно-правова база та інформація щодо роботи реєстру».

Заповненні форми будуть опрацьовані після державної реєстрації Наказу Мінстратегпрому «Про затвердження форм подачі інформації для включення в реєстр», про що Міністерство інформуватиме на сайті.

Створення реєстру передбачено Законом України «Про оборонні закупівлі».

Електронний реєстр учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів) – система накопичення, обробки, обліку, захисту та надання даних інформації про учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів).

Виконавець державного контракту (договору) з оборонних закупівель – суб’єкт господарювання незалежно від організаційно-правової форми та форми власності або іноземний суб’єкт господарювання (інша іноземна юридична особа) чи об’єднання юридичних осіб, з якими укладено державний контракт (договір) за результатами проведення закупівель, визначених Законом України «Про оборонні закупівлі».