З 2022 року Міноборони куплятиме більше озброєння і техніки за відкритими процедурами

З 2022 року Міноборони куплятиме більше озброєння і військової техніки за відкритими процедурами

Озброєння та військова техніка, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та експортуються до іноземних країн, або виставляються на міжнародних виставках, з 2022-го року будуть закуповуватись Міноборони за відкритими процедурами.

Про це йшлося на нараді заступника міністра оборони Олександра Носова із керівним складом підрозділів міністерства та Збройних Сил, які беруть участь у проведенні оборонних закупівель.

Для вирішення цього завдання у Міністерстві оборони будуть розроблені відповідні механізми.

«Через прозорі конкурентні процедури, через створення умов для належного демократичного цивільного контролю маємо рухатись до зменшення частки таємних договорів у закупівлях озброєння та військової техніки. Сьогоднішнє законодавство дозволяє забезпечити баланс між прозорістю використання оборонного бюджету та інтересами обороноздатності країни», – визначив завдання учасникам наради заступник міністра оборони.

За словами Олександра Носова, Міністерство оборони України послідовно і наполегливо продовжуватиме роботу над підвищенням відкритості та конкурентності процесу закупівлі озброєння та військової техніки у рамках Державного оборонного замовлення (ДОЗ).