Ожилий АвтоКрАЗ запрошує до співпраці

Ожилий АвтоКрАЗ запрошує до співпраці

ПрАТ «АвтоКрАЗ» заявило, що відновлює роботу та звернулося до потенційних замовників автомобілів та постачальників комплектуючих з пропозицією щодо співпраці у 2022 році.

«Єдиний національний виробник великовантажних автомобілів ПрАТ «АвтоКрАЗ» долає виклики сучасної економічної ситуації та відновлює свою роботу. Наявний портфель замовлень українських та закордонних споживачів дозволяє нам дивитись в майбутнє з оптимізмом. Ми продовжуємо успішну роботу по збільшенню обсягів замовлень і пропонуємо разом розбудовувати нашу країну», – йдеться у повідомленні пресслужби товариства.

Підприємство запрошує надсилати прогнозні пропозиції щодо замовлення продукції ПрАТ «АвтоКрАЗ» у 2022 році, а також пропозиції щодо співпраці та постачання матеріалів та комплектуючих для виробництва автотехніки КрАЗ та запчастин.

Отримані замовлення та пропозиції будуть розглядатись як пріоритетні під час формування планів виробництва та закупівель.

Пропозиції просять надсилати на електронну пошту info@autokraz.com або sale@autokraz.com або на факс +380 536 766-208.Зауважимо, що за підсумками 2020 року, ПрАТ «АвтоКрАЗ» в рейтингу українських оборонних підприємств за версією UMP (ТОП ОПК 2021) посіло 99 сходинку зі 100, із 1,3 млрд грн збитків.