Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 10 вересня 2021 р.

Засудили на два роки за відмову отримати повістку в армію

Засудили на два роки за відмову отримати повістку в армію

25-річний громадянин відмовився отримувати повістку про призов та не прибув до військкомату — за такий вчинок його покарано двома роками обмеження волі.

Вінницький апеляційний суд 6 вересня розглядав апеляцію адвоката громадянина засудженого за ухилення від призову на строкову військову службу.

У ході судового засідання стало відомо, що 25-річний житель села на Вінниччині, відмовився отримувати повістку про призов, про що написав відповідну заяву, до військового комісаріату не прибув і не повідомив про причини неявки.

— За такий вчинок його покарано двома роками обмеження волі, а на підставі статті 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням. Тривалість іспитового строку — два роки. У своїй апеляційній скарзі адвокат просив пом’якшити покарання, зменшивши його удвічі. Аргументував це позитивною характеристикою обвинуваченого, відсутністю зухвалості в його діяннях, тим, що він визнав свою вину і розкаявся. Натомість прокурор не вважав за потрібне змінювати вирок, — зазначають у пресслужбі апеляційного суду.

Обвинувачений свою вину визнає та кається. Каже, що уже готовий йти служити. Тоді він відмовився від повісти, бо хотів вступати до польського навчального закладу.
Використані джерела: vn.20minut.ua